October 17, 2018

Please reload

Recent Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Featured Posts

Workshop lifttechniek

January 12, 2018

In de kerstvakantie konden onze leerlingen deelnemen aan de Workshop lifttechniek met Justin Yep.

 

Het was een unieke ervaring voor onze leerlingen.  En bewees dat dans zo'n prachtig medium is om mee te werken. Enerzijds heb je het esthetische en het fysieke aspect en anderzijds leert men als danser zichzelf als mens te ontplooien. De lifts leerden de danser ook werken met elkaar.

 

Justin Yep was als docent de ideale begeleider van deze workshop. Met simpele dansopdrachten creeërde hij vertrouwen onder dansers. Hij maakte hen bewust van het gebruik van het gewicht, duidelijke communicatie (verbaal en non-verbaal) tussen de dansers.

 

De geleerde danslifts werden tot een mooie choreo verwerkt. Onze dansers maakte kennis met de wijze van choreograferen van Justin.  Ze maakten kennis met een andere danstaal, waar zijzelf als danser een zelfstandige rol kregen.

 

Dank aan Justin van dansstudio Indigo voor de begeleiding. De positieve manier van werken gaf onze leerlingen tonnen energie en inspiratie.

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us